Home » Jak wybrać detektywa

Jak wybrać detektywa

Jako pierwsza kobieca agencja detektywistyczna działająca od 1997 roku w Warszawie zdajemy sobię sprawię iż wiele osób zmuszonych skorzystać z pomocy prywatnego detektywa  staje przed trudym wyborem, jakie biuro detektywistyczne wybrać, żeby sprawa była załatwiona szybko i profesjonalnie. Niestety w internecie można również znaleźć oszustów bez licencji lub pseudo detektywów podszywających się pod inne znane agencje detektywistyczne.

Oto kilka wskazówek, jak można szybko i w prosty sposób dokonać oceny prywatnego detektywa

  1. Prywatny detektyw, aby mógł używać takiego tytułu, musi posiadać licencję, która jest wydawana przez Komendanta Wojewódzkiego Policji, ponadto aby mógł świadczyć usługi detektywistyczne musi posiadać wpis do działalności regulowanej, jak również posiadać ubezpieczenie OC. Jeżeli powyższe wymogi są spełnione, przedsiębiorca może wykonywać usługi detektywistyczne zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych.
  2. Każdy detektyw po wykonaniu czynności przygotowuje sprawozdanie, które powinien Tobie przekazać. Abyś mógł/mogła posłużyć się nim przed sądem lub inną instytucją, detektyw musi posiadać licencję i wpis do działalności regulowanej, w przeciwnym wypadku wyrzucisz pieniądze w błoto, bo nikt nie będzie honorował ustaleń w nim zawartych. Nie sugeruj się tylko najniższą ceną.
  3. Jeżeli w dalszym ciągu masz problem z wyborem biura detektywistycznego, popytaj znajomych, wielu z nich zapewne miało już kontakt z jakimś biurem i na pewno podzielą się swoimi doświadczeniami, lub udaj się do jakiegoś adwokata, który poleci Tobie odpowiedniego detektywa.

 

Umów się na spotkanie z Kobietą Detektyw

Tel. (22) 112-06-60
ul. Raszyńska 3, Warszawa
biuro@detektyw.com.pl
www.detektyw.com.pl
od poniedziałku do piątku

ul. Domaniewska 22A, Warszawa
Tel. (22) 242-89-34
(piątek, sobota, niedziela)

lub inne miejsce dogodne dla Klienta